x پنهان کردن پیام

برای تماس سریع کلیک کنید!

02188480208 09168821301 02122063494
FA EN
قیمت مناسب پیکر تراشی و لیپوماتیک

آنالیز چهره و صورت

افرادی هستند که از نظر همه زیبایی خاصی دارند و به چشم همه زیبا و جذاب به نظر می‌آیند، جالب است بدانید این چهره‌های زیبا و جذاب از نظر ویژگی‌ها و روابط خاص دارای نقاط مشترکی با هم هستند.
برای بهتر نتیجه گرفتن در جراحی‌های زیبایی به خصوص عزیزانی که مایل به رینوپلاستی (عمل بینی) هستند بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در صورتی که چهره دارای عدم تناسب و روابط ضعیفی باشد، فقط می‌توان از طریق شیوه‌های جراحی ارتوگناتیک یا حتی کرانیوفاسیال (سر و صورت) بتوان آن را اصلاح کرد.

همچنین شکل، تناسب و ارتباط دیگر اجزای خود بینی باید کاملا بررسی شوند. بررسی دقیق این نواحی به ما می آموزد که به جای جراحی جهت کوچک کردن بینی، ممکن است با افزودن یا به عبارتی پر کردن برخی نواحی بینی بتوانیم نتیجه بهتری بدست آوریم (به عنوان مثال، پروجکشن نوک بینی را زیاد کنیم، دورسم بینی را افزایش دهیم، شیارهای عمیق پره بینی را پیوند بزنیم و یا بینی کوتاه را بزرگ کنیم).

با آنالیزهای مختلف می‌توان موارد مربوط به اصلاح چهره را بررسی کرد، آنالیز چهره شامل موارد زیر می‌باشد:

  • آنالیز صورت
  • آنالیز بینی

آنالیز صورت

تقارن صورت یکی از مواردی است که همیشه باید مورد ارزیابی قرار بگیرد. چهره اکثر بیماران متقارن نیست. از آنجائیکه بیشتر بیماران نسبت به ظاهر بعد از عمل خود حساسیت بالایی دارند، هرگونه بی‌تقارنی یا التهاب را قبل از عمل باید به بیمار گوشزد کنیم تا بیمار نتواند این موارد را به جراحی نسبت دهد.

آنالیز بینی

آنالیز بالینی و تشخیص دفرمیتی خارجی بینی با استفاده از اندازه‌ها و نسبت‌های توصیف شده در اینجا صورت می‌گیرد. این اندازه و نسبت‌ها در اینجا معیار هستند. اول از همه نوع پوست و بافت باید ارزیابی شود. درصورتی‌که پوست، ضخیم و چربی دار باشد، مانند پوست نازک کشیده نمی شود و مدت بیشتری طول می کشد تا ورم آن فروکش کند و نتیجه نهایی مشاهده شود. به عبارت دیگر، پوست نازک گاهی اوقات به خوبی کشیده می شود و پس از فروکش ورم، دفرمیتی های کوچکی در زیر پوست مشاهده می شود. باوجود اینکه اکثر پوست های چربی دار ضخیم هستند، گاهی پیش می آید که پوست بیمار علی رغم چرب بودن نازک است. از نظر پیش بینی کشیده شدن پوست، ضخامت پوست مهمتر از ویژگی چربی دار بودن آن است.

ضخامت پوست باید ارزیابی شود زیرا پوست ضخیم به خوبی پوست نازک روی بدنه استخوانی غضروفی کشیده نمی شود و مدت زمان بیشتری متورم می ماند. زمانی که پوست نازک مجددا روی کالبد استخوانی غضروفی کشیده می شود، احتمال نشان دادن دفرمیتی های زیر آن بیشتر از پوست ضخیم است.

Top